KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197159
*
nr 1619 7159
Johannes Ravn
(1922-1991), Norge
Oljemålning, Signerad, daterad 82, Änder. Olja på duk, 49x68 cm, yttermått inklusive ram: 59x78 cm
Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2024
kl 18:36:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 10:13:11
1
100 kr
13/5 18:09:10
2
Vinnande bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa europeisk johannes ravn norden nordeuropa norge norsk olja olja på duk oljemålning oljemålningar skandinavien skandinavisk änder
-
8339 Oljemålning
Johannes Ravn (1922-1991), Norge. Änder. Signerad...//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:40
-
7157 Oljemålning
Johannes Ravn (1922-1991), Norge. Signerad, datera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 19:47
-
7158 Oljemålning
Johannes Ravn (1922-1991), Norge. VÃ¥rvinter. Signe..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 19:49
*
Johannes Ravn
Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.
nr 1619 7159
Johannes Ravn
(1922-1991), Norge
Oljemålning, Signerad, daterad 82, Änder. Olja på duk, 49x68 cm, yttermått inklusive ram: 59x78 cm
Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 10:13:11 | 1 | 100 kr |
13/5 18:09:10 | 2 | Vinnande bud |
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa europeisk johannes ravn norden nordeuropa norge norsk olja olja på duk oljemålning oljemålningar skandinavien skandinavisk änder
-
8339 Oljemålning
Johannes Ravn (1922-1991), Norge. Änder. Signerad...//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:40 -
7157 Oljemålning
Johannes Ravn (1922-1991), Norge. Signerad, datera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 19:47 -
7158 Oljemålning
Johannes Ravn (1922-1991), Norge. VÃ¥rvinter. Signe..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 19:49